“Mogelijkheden komen en gaan.”
jun
In je leven komen en gaan er vele mogelijkheden. Soms denken we dat die mogelijkheden problemen zijn…. weinig mensen zien dat het mogelijkheden zijn die vermomd zijn en dan lijken op problemen.
Heb je dat ook wel eens, dat je kijkt naar je leven en dat het een puinhoop lijkt?
Veel verdriet, gemis van liefde, van een geliefde, kwaadheid etc… Als je echter de kans zou nemen om rustig er naar te kijken dan kan je de mogelijkheden weer zien.
Ik reageerde ook vaak vanuit mijn emoties (nog steeds mijn valkuil) en dan ga je roepen en waarschijnlijk ook klagen wat er jou allemaal is overkomen.
Heb je een gebroken hart?
Heeft je geliefde je pijn gedaan, je bedrogen?
Dit zou een mogelijkheid kunnen zijn. Wie weet zit er een relatie op je te wachten waarvan je nooit had verwacht dat deze zou bestaan, wellicht ontmoet je iemand die je nooit op enige manier zou kwetsen. Is dit de kans om uit een slechte relatie te komen omdat je anders toch door was gegaan etc.
Misschien ben je je baan kwijt? Hier zijn zoveel succesverhalen over geschreven: mensen die hun baan zijn kwijt geraakt maar toen eindelijk hun droom zijn gaan volgen. Wanneer je even op een dieptepunt zit in je leven dan heb je het gevoel dat je niets meer te verliezen hebt en maak je je geen zorgen meer om “fouten” te maken.
Wat er ook gebeurd is, laat je niet leiden door excuses en zie de mogelijkheden die je hebt.
Nick Vujicic is hier een mooi voorbeeld van. Hij doet meer dan “gezonde” mensen zouden doen. Klik hier voor een geweldige inspirerende video.
Je hebt alles wat je nodig hebt.
Maak je geen zorgen wat andere mensen van je denken. Er bestaan mensen die niet voor hun eigen leven durven te gaan en anderen “bekritiseren”. Besef dat deze mensen bestaan. Een ander kan je niet veranderen alleen jezelf.
Verspil je tijd niet door naar deze mensen te luisteren, ga voor wat jij wilt.
Je krijgt een cadeautje en hoe afschuwelijk de verpakking ook is, er zullen altijd diamanten in zitten. Ga op zoek naar de diamanten.
Weet jij nog een inspirerend verhaal? Leuk als je het wilt delen. Stuur gerust door naar de mensen die een beetje aanmoediging kunnen gebruiken.
Gerelateerde artikelen:










Het probleem van de mensheid is dat ze constant in beperkingen denkt.Eingelijk is het iets dat vanaf jongs af aan ingestampt wordt en daardoor door onze DNA wordt opgenomen. Het moment dat wij beseffen dat de realiteit maar enkel kan bestaan op het moment dat er een waarnemer is dan pas kunnen wij overgaan tot denken in mogelijkheiden. Echter een waarnemer zal altijd zijn eigen interpetatie geven aan het gebeurde zijn eigen verhaal en op moment dat wij ook dat los kunnen laten , kunnen wij het leven als makkelijker ervaren omdat wij niet meer in beperkingen denken en het leven open benaderen bevrijd van alle verhalen. Toevallig is dit het onderwerp van mijn volgende blog. Tip: als je kinderen begin nu door met hun te oefenen zo leer zelf ook ervan.Als je een baby of een jonge kind bestudeerd die nog alles aan het ondervinden is en voornamelijk bezig is met zijn realiteit te creeren. Merk je dat zij niet in beperkingen denken totdat het door een volwassene op wordt geattendeerd.Ik doe het mijn zoon en ik vindt het hartstikke leuke om te doen en leer er nog steeds veel van.
Just be you Marian… Just be you! Mensen beoordelen graag op wat ze zien, niet op wat er kan zijn of werkelijk is.
Dus het is ook een berperking als je nog maar net baan bent veranderd, en je nieuwe werkgever in je wilt investeren, je hebt gekozen om voorlopig in verschillende keukens te kijken maar ziet in dat dit het toch niet is. Hoe ga je jezelf verklaren in sollicitatiegesprekken, ook gezien het feit dat je cv bestaat uit zeer korte dienstverbanden niet langer dan 3 jaar. En als ik de keuze maak om nu te switchen voor een vaste baan moet ik nog steeds niet erg vinden wat anderen (werkgevers) van mij vinden en het zien als een mogelijkheid?