“Wandel je met me mee?”
aug
Heb je een gevoel dat het even te veel is?
Dat je graag eerste stappen zou willen zetten maar je weet niet waar te beginnen?
Heb je behoefte aan een frisse blik van een buitenstaander?
Het kan moeilijk zijn om het in het dagelijkse leven de tijd voor jezelf te nemen. Dit is NU de kans.
Lopen is goed voor je! Zijn er veel mensen massaal aan het hardlopen geslagen maar zie je jezelf dat nog niet zo snel doen, het goede nieuws is: gewoon en simpel wandelen is supergezond en een goede manier om spanning en stress weg te werken en weer nieuwe energie op te doen.
Op woensdagavond 11 mei 2011 organiseer ik een gezellige en motiverende wandeling rondom de Reeuwijkse plas. Tijdens het wandelen bespreken we gezamenlijk een onderwerp. Het onderwerp wordt deze keer bepaald door de groep. We go with the flow.
Klik hier om deel te nemen aan deze wandeling….
Gezellig, verhelderend, motiverend en je hebt weer je noodzakelijke beweging voor een gezond en fit gevoel. Je loopt met gelijkgestemde mensen.
Als je wilt weten hoe je zelfvertrouwen kunt opbouwen, hoe je een gezonde lifestyle kunt aanleren, hoe je je zelfbeeld kunt verbeteren, hoe je het beste “nee” kan leren zeggen, hoe je assertiever kunt zijn en/of je niet druk maken wat anderen van je denken…etc.
Je kan deze avond alles aan mij vragen. We wandelen in een rustig tempo.
We vertrekken om 19.30 en zullen ongeveer om 21.00 terug zijn bij het beginpunt waar we nog een kopje koffie en/of thee zullen drinken.
De inschrijvingen zijn beperkt tot max. 15 personen zodat ik nog individuele aandacht kan geven. Geef je dus snel op.
De prijs bedraagt € 7,95 per persoon incl. 1 kopje koffie of thee.
Klik hier om deel te nemen aan deze wandeling……
Ik zal na ontvangst van de betaling je inschrijving bevestigen en de gegevens verder doormailen.
Zie ik je woensdagavond 11 mei?
Heb je zelf tips of vragen?
Plaats hieronder een reactie. Vind je dit leuk? Deel het gerust met je vrienden en/of kennissen.
Gerelateerde artikelen:









En….hebben jullie lekker gewandeld?
Is er nog een bepaald onderwerp naar voren gekomen?
Jullie hadden in ieder geval wel heerlijk weer!
Gr. Bianka